Duben 2011

O mě

26. dubna 2011 v 14:06
Jsem muž (snad), tak okorát starý, tak akorát velký a mám křivý zuby.. Prostě samý základní info. Chodím na nějákou školu v menším ačkoli krajském městě. Mám jednu setru a hodnou mámu a občas přísného tátu, prostě sem věčný průměr i co se týče rodiny. Báví mě technologie a elektro a rád bych se naučil pořádně psát v nějákém programovacím jazyce, umím pár blbin s yoyem a rád jezdim na svý koloběžce (neni to ta malá dětská ale velká s nafukavacíma kolama).

A teď se jdu vrhnout na nějáký ten vzhled tohodle blogu protože základní piškvorková šablona se sice pěkná ale mě by se prostě nelíbilo mít něco jako 1000 dalších.

A dál..

26. dubna 2011 v 13:59
Chtěl bych tenhle blog psát především jako blog (né nejsem metál) jen tím chci říct že mě serou superblogy který si prostě hrajou na webowky.. Každej si založí blog o svym oblíbenym seriálu, slavný osobnosti nebo jiný blblosti. Blog by podle mě měl být prostě o blogování (od psaní o sobě až po své nejrůžnější nápadady a postřehy) jé jen prostě laciná a rychlá tvorba připitomělých webowek za 10minut.

Na komp sem se už konečně dostal a můžete to poznat podle diakritiky (nebo jak se to jmenuje), prostě na PC čmáram s háčkama a čárkama a na mobilu hold bez nich (na dotykové klávesnici je to zlo a na T9 fakt koule nemám).